Auta-Retro do ślubu i nie tylko

 • Jakie informacje podać przy zamawianiu samochodu?

  Prosimy o podanie daty, godziny, trasy przejazdu (od panny młodej do sali weselnej) oraz numeru telefonu

 • Kiedy najlepiej zamawiać samochod?

  Im szybciej zarezerwujecie konkretny termin, tym pewniejsze jest to, że dzień który wybieracie jest wolny i auto czeka właśnie na Was. 

 • Jaka jest cena wynajmu auta do ślubu?

  Koszty są ustalane indywidualnie, według długości trasy jaką auto musi pokonać od naszej siedziby do miejsca docelowego i z powrotem. Jedno jest pewne, nasze ceny są bardzo konkurencyjne!

 • Czy w samochodzie zmieścimy się razem ze świadkami?

  To zawsze najtrudniejsze z pytań jakie zadajecie. Samochód pomieści maksymalnie do 5 osób z kierowcą. Jednak przy 5 osobach może być ciasno.

 • Czy mogę samemu poprowadzić wynajęty samochód do ślubu?

  Nie udostępniamy naszych aut do samodzielnego prowadzenia. Cóż bowiem byłaby warta podróż Baronem bez doświadczonego szofera?

 • Czy sami możemy przybrać samochód do ślubu?

  Tak. Jeśli samemu chcecie udekorować samochód lub powierzacie to florystce wystarczy, że powiecie kiedy i gdzie mamy podstawić auto. Zgadzamy się na wszelkiego rodzaju przyssawki i taśmy klejące mocujące dekoracje.

 • Gdzie mogę obejrzeć samochód?

  Zapraszamy do oglądania naszych samochodów podczas uroczystości ślubnych jakie obsługujemy. Możecie wtedy przekonać się jak auta te prezentują się w prawdziwych warunkach, przed kościołem w otoczeniu gości, z dekoracją lub w trasie. Zapraszamy również na indywidualne prezentacje w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu.

 • Co jeśli potrzebuję wynająć samochód tylko na godzinę?

  Jako jedna z nielicznych firm oferujących samochody do ślubu przygotowaliśmy ofertę wynajmu krótkoterminowego. Minimalny czas wynajmu to 1 godzina, a oferta dotyczy modelu Alfa Romeo Nestor Baron

 • Kto dekoruje samochód na ślub?

  Tak naprawdę to Twój ślub. Wszystko co wymyślisz jest do zrealizowania. Są osoby, które uważają, że auta nie trzeba specjalnie dekorować, ponieważ same w sobie są strojne. Spójrz na kilka naszych propozycji, czy rzeczywiście trzeba takie auta dodatkowo ozdabiać? 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

ZADZWOŃ 601-780-258 - lub - NAPISZ DO NAS

Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde Twoje pytanie.